444 28 17

Hak Ettiğiniz Kurumsal Destek

Bizimle Daha iyiye

IQNORM kurumsal destek
Başarılı geçmişimiz
Click Here

Çalışma Saatleri

  • Pazartesi - Cuma08:30 - 17:30
  • CumartesiKapalı
  • PazarKapalı

GÖZETİM - TEST - SERTİFİKASYON - DENETİM - EĞİTİM

IQNORM Uluslararası Belgelendirme

Şirketimiz, 2015 yılında, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) ve İslam Ülkeleri Standardizasyon ve Metroloji Merkezi (SMIIC) başkanlığı görevini (2011-2015) yürüten Hulusi Şentürk’ün öncülüğünde kurulmuştur. Amacımız uygunluk değerlendirme hizmetlerinin değişik alanlarında faaliyet gösteren konusunda deneyimli ve uzman olan kuruluşların bir araya gelmesiyle, ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi olmaktır.

IQNORM olarak aşağıdaki alanlarda hizmet vermekteyiz:

Gözetim;

  • Gözetim: Geniş kapsamlı olarak verilen bu hizmetimiz ile ürün ve hizmetlerinizin pazara sunulması esnasında karşılaşılan sorunları ortadan kaldırmak amaçlanmaktadır. Böylece girdi kontrolünden başlayarak, fabrika gözetimleri ve nakliye sırasında, kontrol ve ağırlık ölçümü gibi hizmetlerle birlikte ürünlerin kalite ve miktar kontrolü neticesinde, pazar ihtiyaçları için profesyonel çözümler sağlanır.

Test;

  • Test: Konusunda uzman ve deneyimli personelden oluşan ekibimiz, kendi kapsamımızda ve iş birliği içinde bulunan laboratuvar ağımız ile risklerin azaltılmasını, zamanın etkin kullanılmasını ve ürünlerin kalite, güvenlik ve performanslarının ilgili sağlık, güvenlik ve yasal standartlara göre test edilmesini sağlar.

Sertifikasyon;

  • Sertifikasyon: Ürün, süreç, sistem ve hizmetlerin, her türlü ulusal, uluslararası standarda ve mevzuata ya da müşteri tarafından belirlenen standartlara uygunluğu belgelendirilir.

Denetim;

  • Denetim: Bu hizmet ile ürünlerin ve hizmetlerin ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretilmesi sağlanır. IQNORM olarak üretilen ürünlerin ham maddeden son tüketiciye ulaşıncaya kadar tedarik zincirinin tamamına denetim hizmet vermekteyiz.

Eğitim;

  • Eğitim: Uzman eğitim ekibi ile birlikte firmalarımızın ihtiyacı olan her türlü eğitim hizmetini sunmaktayız.

Hakkımızda