Hakkımızda2020-10-20T14:42:49+03:00

IQ NORM

Uygunluk değerlendirme hizmetlerinin değişik alanlarında faaliyet gösteren konusunda deneyimli ve uzman olan kuruluşlarının bir araya gelmesiyle dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’da ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi olmak üzere Anonim şirket olarak kurulmuştur.

  • Gözetim: Geniş kapsamlı olarak verilen bu hizmetimiz ile ürün ve hizmetlerinizin pazara sunulması esnasında karşılaşılan sorunları ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Girdi kontrolünden başlayarak, fabrika gözetimleri ve nakliye sırasında, kontrol ve ağırlık ölçümü gibi hizmetlerle birlikte ürünlerin kalite ve miktar kontrolü neticesinde, Pazar ihtiyaçları için profesyonel çözümler sağlar.
  • Test: Konusunda uzman ve deneyimli personelden oluşan ekibimiz, kapsamımızda ve işbirliği içinde bulunan laboratuvar ağımız  ile;  riskleri azaltılmasını, zamanı etkin kullanılmasını ve ürünlerin kalite, güvenlik ve performanslarının ilgili sağlık, güvenlik ve yasal standartlara göre test edilmesini sağlar.

  • Sertifikasyon: Ürün, süreç, sistem ve hizmetlerin, her türlü ulusal, uluslararası standart ve mevzuata ya da müşteri tarafından belirlenen standartlara uygunluğunun belgelenmesini sağlar.

  • Denetim: Ürünlerin ve hizmetlerin ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretilmesini sağlar. IQNORM üretilen ürünlerin ham maddeden son tüketiciye ulaşıncaya kadar tedarik zincirinin tamamına hizmet verir.

  • Eğitim: Uzman eğitim ekibi ile birlikte firmalarımızın ihtiyacı olan her türlü eğitim hizmetini sunar.

  0216 499 37 37

Formu doldurarak bize ulaşın.

İletişim talebinizi alan temsilcilerimiz hızla size ulaşacaklar.